APIE MUS

UAB „Apskaitos sprendimas“ – kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei darbo saugos paslaugas.
Atsakingų darbuotojų darbo praktika skaičiuojama nuo 2003 metų.

UAB „Apskaitos sprendimas“ atlikdamas paslaugas savo Klientams:

  • Garantuoja darbo kokybę ir savalaikiškumą;
  • Garantuoja konfidencialumą ir duomenų saugumą, vertina ilgalaikę partnerystę bei naudoja pažangias IT sistemas duomenims saugoti;
  • Dirba kruopščiai ir atsakingai, atidžiai įvertina situaciją ir planuoja veiksmus;
  • Teikia pasiūlymus susijusius su buhalterine ir mokestine apskaita, siekia maksimalios naudos savo Klientams;
  • Prisiima tiek finansinę, tiek teisinę atsakomybę už savo darbo rezultatus. UAB „Apskaitos sprendimas“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos apdraustos civilinės atsakomybės draudimu.

UAB „Apskaitos sprendimas“ teikdamas paslaugas įsigilina į Kliento poreikius ir susidariusias situacijas, stebi įprastinę Kliento veiklą, informuoja apie artėjančius dokumentų pateikimo terminus, reikalingus pateikti dokumentus ar negautas įprastines sąskaitas/korespondenciją. UAB „Apskaitos sprendimas“ siekia efektyvios, patogios ir kartu abipusiai naudingos partnerystės.

Atliekama labai daug skirtingų veiklų, tačiau visoms veikloms yra reikalingos buhalterinės apskaitos paslaugos, kurios privalo būti tvarkingos, teisingos, aiškios bei savalaikės. Teisingos, aiškios ir savalaikės buhalterinės apskaitos paslaugos išryškins Jūsų verslo stipriąsias bei parodys silpnąsias vietas, įvertins pasirinktų strategijų veiksmingumą.

Atsakingai dirbdami kartu, Mes pasieksime daugiau!