Apskaita

Atliekame labai daug skirtingų veiklų, tačiau visoms veikloms reikia tvarkingos, teisingos, aiškios bei savalaikės buhalterinės apskaitos. Mes pasiruošę imtis visų reikalingų veiksmų, kad Jūsų įmonės finansai būtų tvarkomi būtent taip. Tvarkinga apskaita išryškins Jūsų verslo stipriąsias ir parodys silpnąsias vietas, mes įvertinsime Jūsų pasirinktų strategijų veiksmingumą ir pateiksime siūlymus.

apskaita

Finansinė apskaita


Esame kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda. Atsakingų darbuotojų darbo praktika skaičiuojama nuo 2003 metų. Pasižymime lankstumu ir atsižvelgiant į verslo pobūdį, kiekvienam klientui taikome individualų požiūrį. Visada stengiamės kuo stipriau įsigilinti į kliento vykdomą veiklą, kad galėtumėm pasiūlyti optimalius sprendimus, gerinančius verslą. Pasirūpinsime, kad buhalterija būtų vedama kruopščiai ir tvarkingai.

Kodėl verta rinktis mus?

kokybė

Atliekant paslaugas savo klientams, mūsų kolektyvas garantuoja darbo kokybę ir savalaikiškumą.

atsakomybė

Dirbame kruopščiai ir atsakingai, atidžiai įvertiname situaciją ir planuojame veiksmus. Prisiimame tiek finansinę, tiek teisinę atsakomybę už savo darbo rezultatus.

saugumas

Garantuojame konfidencialumą ir duomenų saugumą, naudojame pažangias IT sistemas duomenims saugoti.

informatyvumas

Atsakome į visus klausimus, teikiame pasiūlymus susijusius su buhalterine ir mokestine apskaita, siekiame maksimalios naudos savo Klientams.

Teikdami paslaugas įsigiliname į Kliento poreikius ir susidariusias situacijas, stebime įprastinę Kliento veiklą, informuojame apie artėjančius dokumentų pateikimo terminus, reikalingus pateikti dokumentus ar negautas įprastines sąskaitas / korespondenciją. Siekiame efektyvios, patogios ir kartu abipusiai naudingos partnerystės. Tvarkingai vedama Jūsų įmonės buhalterija, tai pirmas žingsnis į sėkmę.

Atsakingai dirbdami kartu Mes pasieksime daugiau!Reikalinga

tvarkinga apskaita ?