Buhalterija

Jūs papuolėte į mūsų blogą. Jeigu Jums reikalingos apskaitos paslaugos , prašome spausti žemiau esantį mygtuką.

Su buhalterija tenka susidurti visiems, kurie turi savo verslą ar dirba savarankiškai. Buhalterijos tvarkymas gali būti itin lengvas, jei gaunamos pajamos nėra didelės bei nėra darbuotojų. Deja, norint tai daryti tvarkingai, neretai reikia sukaupti nemažai žinių bei patirties. Būtent dėl šios priežasties nereikėtų tuo užsiimti savarankiškai tuomet, kada yra samdomi bent keli darbuotojai ir gaunamos pajamos yra gana aukštos. Tokiu atveju tenka skaičiuoti atlyginimus, PVM ir taip toliau. Svarbu yra, jog ji būtų vedama tvarkingai, priešingu atveju gali tekti susidurti su nesklandumais. Pradedant verslą gali būti kiek brangu samdyti buhalterį. Būtent tokiu atveju galima ieškoti ir kitų variantų. Neretai įmonės bei savarankiškai dirbantys asmenys nesamdo buhalterio, jie tiesiog pasirenka tokias paslaugas teikiančias įmones. Tokias paslaugas teikiančios įmonės dažniausiai siūlo gerokai mažesnes kainas, taip pat ir yra patikimiau su jomis dirbti. Deja, bet ne visi darbuotojai yra atsakingi, kai kuriuos reikia nuolat prižiūrėti. Šias paslaugas teikiančios įmonės samdo tik profesionalus, kurie yra sukaupę ilgametę patirtį. Būtent dėl to rizikos tikrai nėra. Finansų tvarkymas yra ne tik kartais itin sudėtingas, bet ir užima daug laiko. Dar daugiau laiko tenka skirti tokiu atveju, jei nėra sukaupta patirtis. Tai dar viena priežastis, kodėl reikėtų patikėti tokius darbus specialistui. Geriau skirti laiką verslo vystymui, o papildomus darbus palikti žmonėms, kurie galės atlikti tai geriausiai.

buhalterija

Samdyti buhalterę gali būti itin brangu. Mokėti tenka ne tik atlyginimą, bet ir mokesčius, taip pat reikia skirti darbo vietą. Jei įmonė nėra didelė, tuomet geresnis variantas yra apskaitos paslaugų įmonė. Už apskaitos paslaugas tenka mokėti įvairiai. Vienam gali tekti mokėti 50 eurų, kiti moka 500 eurų ar net daugiau. Kaina priklauso ne tik nuo įmonės, kur yra kreipiamasi, bet ir nuo turimo verslo dydžio, darbuotojų skaičiaus ir panašiai. Norint gauti geresnę kainą, galima dalį darbų atlikti savarankiškai. Tokias paslaugas sudaro ne tik sunkūs specializuoti darbai, kuriems reikia turėti ne tik žinių, bet ir patirties. Buhalteriją sudaro taip pat ir kiek lengvesni darbai, kuriuos gali atlikti bet kuris darbuotojas. Jei verslas yra neseniai pradėtas ir pelnas nėra itin didelis, tuomet galima dalį atlikti darbų savarankiškai, o likusią palikti buhalteriui. Geresnę kainą galima gauti ir tuo atveju, jei yra pasirinktas savarankiškai dirbantis buhalteris. Tokiu atveju galima tikėtis, jog bus pasiūlyta gerokai mažesnė kaina. Visgi, reikėtų atsižvelgti, jog savarankiškai dirbantis buhalteris gali būti ne toks patikimas kaip buhalterinės įmonės. Taip yra dėl to, kad savarankiškai dirba neretai ne tik tie, kurie yra sukaupę didelę darbo patirtį, bet ir tie, kurie neseniai baigė mokslus ir neranda darbo, buvo atleisti ir taip toliau. Būtent tokie asmenys gali pasiūlyti gerokai mažesnę kainą, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog ir kokybė gali būti gerokai prastesnė. Kreiptis reikėtų tik į asmenį, kuris turi sukaupęs didelę patirtį ir gali pasiūlyti aukščiausią kokybę. Geriau mokėti kiek daugiau nei pasirinkti specialistą, kurio darbus teks taisyti kitam buhalteriui.

Teikiamos paslaugos

UAB uždarosios akcinės bendrovės buhalterija

MB mažosios bendrijos buhalterija

IĮ individualios įmonės buhalterija

Ūkininkų buhalterija

Buhalteris yra itin svarbus kiekvienam verslui. Deja, bet savarankiškai tvarkytis dažniausiai yra per sunku. Norint vesti tvarkingai, tenka ne tik turėti pakankamai žinių, bet ir patirties. Būtent dėl šios priežasties beveik visi verslai bei savarankiškai dirbantys asmenys naudojasi buhalterių paslaugomis. Renkantis buhalterį yra itin svarbu atkreipti dėmesį į daugelį dalykų. Visų pirma, išsilavinimas. Buhalteriui yra itin svarbus išsilavinimas. Tai nėra viena iš tų profesijų, kur diplomas nėra būtinas. Jei buhalteris nėra baigęs mokslų, tuomet greičiausiai jis neras darbo. Itin svarbu atkreipti dėmesį ir į kainą. Jei buhalteris Jums siūlo itin mažą kainą, tuomet galima tikėtis, jog jis nesuteiks gerų rezultatų. Deja, bet už kokybę dažniausiai tenka mokėti daugiau. Mažesnes kainas dažniausiai siūlo tie, kurie nesulaukia daug užsakymų. Jei asmuo dirba savarankiškai, tuomet nereikėtų kreiptis į jį, kai yra siūloma maža kaina. Itin svarbu yra ne tik atsižvelgti į kainą, išsilavinimą, bet ir į buhalterio bendravimą. Jei buhalteris neatsako į klausimus, atsako neišsamiai ar bendrauja nemaloniai, tuomet reikėtų ieškoti kito buhalterio. Itin svarbu, jog bendravimas su buhalteriu būtų jaukus ir lengvas. Itin svarbu yra nepasirašyti su buhalteriu ilgalaikės sutarties. Tokiu atveju bus galima bet kada atsisakyti buhalterio paslaugų. Neretai šias paslaugas teikiančios įmonės siūlo mažesnes kainas tiems, kurie pasirašo terminuotą sutartį. Toks pasiūlymas yra itin naudingas, tačiau nereikėtų juo pasinaudoti iš karto. Reikėtų kurį laiką pasinaudoti buhalterinėmis paslaugomis ir tik po kurio laiko pasirašyti sutartį, jei gaunami rezultatai tenkina.